O sesji

Fotografia noworodkowa

Udział w sesji jest równoznaczny z zapoznaniem się oraz akceptacją poniższych informacji. Wszystkie zdjęcia podlegają profesjonalnej i autorskiej obróbce, nadając im unikalny klimat według decyzji autorki. Sposób obróbki nie ulega zmianie, a reklamacje i poprawki nie są możliwe. Wszystko to po to, aby oddać Wam pracę zgodną z moim sercem i umiejętnościami.

Sesje noworodkowe wykonuję od 5. do 21 dnia życia dziecka. Im dziecko jest młodsze, tym sesje przebiegają sprawniej i bez stresu dla maluszka i rodziców. Noworodki w tym okresie mają głębszy sen, krótkie fazy aktywności i słabe reakcje na bodźce. Dlatego warto zarezerwować sesję jeszcze w trakcie ciąży i dostosować termin po narodzinach dziecka.

1-2 godziny przed sesją staramy się, aby dziecko nie spało zbyt długo, delikatnie je rozbudzając. Im krócej maluszek śpi przed sesją, tym lepiej zasypia w trakcie niej. Przed wyjściem z domu karmimy dziecko, ale najczęściej pierwszą czynnością po przyjeździe do studia jest nakarmienie maluszka, aby rozpoczął sesję najedzony.

Zapewniam niezbędne dodatki, takie jak czapeczki, kocyki, ubranka, opaski, specjalnie przygotowane na potrzeby sesji, co nadaje każdej sesji unikalny charakter. Sesja obejmuje kadry samego dziecka oraz zdjęcia z rodzicami i ewentualnymi rodzeństwem.

Na sesję należy zabrać kocyk dziecka, smoczek (nawet jeśli dziecko na co dzień go nie używa), pieluszki, chusteczki i jedzenie. Dla rodziców przygotujcie coś jasnego/białego i czarnego do ubrania, bez napisów i emblematów. Istnieje również możliwość założenia przez mamę sukienek, które posiadam do sesji ciążowych z udziałem maluszka.

Jeśli nie wyrażacie zgody na publikację zdjęć maluszka i/lub rodziny na moim fanpage (Facebook) oraz stronie internetowej, prosimy o poinformowanie mnie PRZED sesją.

Realizacja przyspieszonej obróbki w ciągu 5 dni roboczych jest możliwa za dodatkową opłatą w wysokości 50% ceny pakietu.

Fotografia ciążowa

Udział w sesji jest równoznaczny z zapoznaniem się oraz akceptacją regulaminu oraz poniższych informacji. Wszystkie zdjęcia poddawane są profesjonalnej i autorskiej obróbce.

Sesję ciążową najlepiej wykonać między 6 a 8 miesiącem ciąży. Przygotowuję dla przyszłych mam piękne suknie ciążowe. Zalecam mocniejszy makijaż niż na co dzień i polecam skorzystanie z wizażystki, która wie, jak podkreślić Wasze piękno w makijażu typowo fotograficznym.

Na sesję ciążową zabieramy komplet bielizny czarnej, białej i beżowej. W przypadku sesji plenerowej zimą zabieramy specjalne ubrania termiczne lub legginsy i rajstopy, podkoszulki, koszulki z długim rękawem, które nosimy pod zaprojektowaną suknię zimową. Zimowe buty, które nie przemakają się, są również potrzebne.

Na sesję plenerową latem/wiosną wystarczy wygodna bielizna, która nie uciska.

Ubrania nie powinny mieć nadruków, napisów ani faktur. Jeśli nie wyrażacie zgody na publikację zdjęć w internecie proszę o poinformowanie mnie PRZED sesją.

Realizacja przyspieszonej obróbki w ciągu 5 dni roboczych jest możliwa za dodatkową opłatą w wysokości 50% ceny pakietu.

Fotografia rodzinna

Udział w sesji jest równoznaczny z zapoznaniem się oraz akceptacją poniższych informacji. Wszystkie zdjęcia poddawane są profesjonalnej i autorskiej obróbce, nadając im unikalny klimat według decyzji autorki. Sposób obróbki nie ulega zmianie, a reklamacje i poprawki nie są możliwe. Wszystko to po to, aby oddać Wam pracę zgodną z moim sercem i umiejętnościami.

Wszelkie przygotowania do sesji zależą od jej klimatu i koncepcji. Najlepiej sprawdzają się rzeczy w stylu vintage, boho i retro. Kolory naturalne, takie jak beże, brązy, szarości, biele i jeans, zawsze będą dobrym wyborem. Szale, płaszczyki, kardigany, kapelusze, kaszkiety i berety również. Ubrania nie powinny posiadać nadruków, napisów ani faktur.

Jeśli nie wyrażacie zgody na publikację zdjęć rodzinnych na moim fanpage (Facebook) oraz stronie internetowej, prosimy o poininformowanie mnie PRZED sesją. Realizacja przyspieszonej obróbki w ciągu 5 dni roboczych jest możliwa za dodatkową opłatą w wysokości 50% ceny pakietu.

Scroll to Top